فوايد قهوه سبز و زيبايي پوست و مو

راهنمايي در مورد خريد ماسك صورت فريمن

چرا ماسك خاك رسي فريمن؟

شايد براي برخي از شما هم سوال باشد كه چگونه امكان دارد كه خاك خاصيت درماني براي پوست دارد در حالي كه بسياري از افراد به خاك حساسيت دارند!؟ استفاده از خاك رس به عنوان ماسك از گذشته هاي دور مورد استفاده قرار مي گرفته و خاصيت درماني بسياري براي بدن دارد.

با استفاده از ماسك صورت فريمن خاك رس مي توان بسياري از آلودگي ها و سموم و راديكال هاي آزاد موجود در پوست را رفع كرد و با حذف چربي هاي اضافه از پوست و باز كردن منافذ بسته، پوست را براي دريافت مواد مغذي آماده مي كند. ماسك خاك رس براي همه نوع پوستي مناسب است و هر نوع پوستي به راحتي مي توانند آن را استفاده كنند. با توجه به خاصيت فوق العاده خاك رس، ما ماسك خاك رس فريمن را كه طرفداران بسياري دارد و موثرترين اثر را دارد به شما پيشنهاد مي دهيم.

 

معرفي ويژگي هاي ماسك خاك رس فريمن

تا به اينجا در رابطه با خاصيت خاك رس و اينكه چرا مورد استفاده قرار مي گيرد صحبت شد. ماسك خاك رس فريمن داراي ويژگي هايي مي باشد كه با استفاده از آن مي توانيد نه تنها پاكسازي عميق از پوست خود داشته باشيد بلكه چربي پوست شما را هم تنظيم مي كند. اگر ماسك خاك رس فريمن همراه با ديگر گياهان استفاده شود براي مثال آلوورا و يا آووكادو، خاصيت خاك رس و اثر بخشي آن را بيشتر مي كند.

به اين صورت كه خاك رس موجود در ماسك باعث پاكسازي مي شود و گياهان ديگر مواد مغذي را به پوست مي رسانند و خاصيت آبرساني و جوانسازي و درخشان شدن پوست را به همراه دارند. اگر شما نگران جوش هاي سرسياه، جوش هاي زير پوستي و سطحي روي پوست خود هستيد، ماسك خاك رس صورت فريمن براي رفع آنها بسيار مناسب مي باشد.

ماسك صورت خاك رس فريمن به صورت تيوپي است و به راحتي مي توانيد هر مقداري را كه نياز داشتيد را استفاده كنيد و كنترل بهتري روي ميزان مصرف و نگهداري بلند مدت آن داشته باشيد. زماني كه ماسك را روي صورت خود مي ماليد بعد از مدتي خشك مي شود، بعد از مدت زمان گفته شده مي توانيد با آب ولرم صورت خود را شستشو دهيد.

براي خريد ماسك صورت فريمن از سرزمين آرايشي بهداشتي كليك كنيد !!!


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۷:۰۲ توسط:مهران احمديان موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :